• Uroczyste zakończenie roku szkolnego

• Wakacje czas zacząć!!! Jednak zanim to nastąpi musieliśmy zakończyć stary rok szkolny. Podczas uroczystego apelu wręczyliśmy nagrody dla wyróżniających się uczniów oraz byliśmy świadkami pokazu umiejętności wokalnych naszych uczniów. Udanych i bezpiecznych wakacji. Do zobaczenia we wrześniu.

• Pożegnanie klasy 8

• Koniec roku to wakacje, ale także czas pożegnań.  Dzisiaj pożegnaliśmy klasę ósmą. Podczas uroczystości nie zabrakło łez, wzruszeń oraz wspomnień. Nie mówimy „do widzenia” tylko „do zobaczenia…”

• "Woda źródło życia, czyli z PWIK’iem o wodzie, ściekach i zielonej energii”

• Klasa 3 w ramach akcji edukacyjnej „Woda źródło życia, czyli z PWIK’iem o wodzie, ściekach i zielonej energii” odwiedziła 16 maja Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Bolesławcu. Uczestniczyły w warsztacie prowadzonym przez przedstawicieli przedsiębiorstwa oraz zwiedziły stację uzdatniania wody oraz oczyszczalnię ścieków. 30 maja odbył się konkurs wiedzy o wodzie, jako zwieńczenie całej akcji. W konkursie wzięli udział Emil W., Nicola oraz Jakub. Dziękujemy uczniom za reprezentowanie szkoły.

• Dzień dziecka

• Dzień Dziecka w ZSP Trzebień. Dla ciała szczypta zabawy na placu zabaw, dla ducha -seans w kinie, kiełbaski dla brzucha i duża porcja lodów zwieńczone szaleństwem na skateparku. Zabawa była przednia.