• Dzień Edukacji Narodowej

• Dzien Edukacji Narodowej w naszej szkole to ważny dzien z kilku powodów a jednym z nich jest pasowanie na ucznia klasy pierwszej. Nais nowi uczniowie dzielnie i bardzo pieknie przedstawili swój program artysrtyczny a następnie pani Dyrektor Beata Domerecka dokonała pasowania na uczniów klasy pierwszej.

• Wielki Kiermasz Ciast i Wielki sukces

• Jak co roku staramy sie zbierać pieniądze na potrzeby naszych uczniów i jak co roku podczas kiermaszu ciast sprzedajmy ciasta a cały dochód Rada Rodziców przeznacza na potrzeby uczniów. W tym roku sprzedalismy 30 ciast i udało nam sie uzbierać 2548,42 zł. Wszyskim bardzo serdecznie dziekujemy i mamy nadzieje, że ciasta smakowały.

• Dzień Chłopaka w grupie 3-4 latków

Dnia 30 .09 2022 grupa 3,4latków obchodziła Dzień chłopaka. W tym wyjątkowym dniu dziewczynki przygotowały specjalne upominki swoim kolegom a zajęciom towarzyszyły zabawy z wykorzystaniem chusty animacyjnej. Takie zabawy przypadły wyjątkowo do serc maluchów. Na zakończenie zajęć wszyscy cieszyli się owocową degustacją.

• Dzień Chłopaka !

W tym dniu szczególnym – 30 wrześniaWitamy serdecznie chłopaka każdego.Dzisiaj święto Wasze, dzień prezentów i życzeń,

Ww tym dniu wyjątkowym dziewczynki  dbały o swoich kolegów pomagając w sali oraz nie zapomniały również o  pięknych życzeniach. Czas upłynął nam na wspólnej zabawie  Mamy nadzieję, że tym drobnym gestem sprawiłyśmy radość naszym chłopcom i z przyjemnością będziemy wspominać ten dzień. Był to dzień, pełen wrażeń, atrakcji, radości i dobrej zabawy.

E. Gniado

30 września 2022r. zapisał się szczególnie w pamięci uczniów oraz nauczycieli naszej szkoły. Dzień Chłopaka oraz Europejski Dzień Języków Obcych to dwie ważne okazje dzięki, którym tego dnia bawiliśmy się świetnie oraz przeżyliśmy niezapomniane chwile.

EDJO to święto ustanowione  w 2001r. przez Radę Europy, mające na celu promowanie nauki języków obcych. Kontynuując europejską tradycję nauczyciele języków obcychw naszej szkole przygotowali z tej okazji wiele atrakcji, by zachęcić uczniów do poznania języka oraz kultury państw europejskich.

W podróż po Europie wybraliśmy się odwiedzając kolejno Republikę Czeską, Niemcy, Szwajcarię, Włochy, Grecję, Francję, Wielką Brytanię, by finalnie dotrzeć do odległej Hiszpanii. Uczniowie przy wsparciu i zaangażowaniu swoich wychowawców oraz rodziców przygotowali pyszne potrawy oraz desery charakterystyczne dla kuchni poszczególnych państw. Dodatkowo dekoracja klas pozwoliła nam przenieść się w inną rzeczywistość oraz poczuć europejski klimat. Mieliśmy również możliwość poznania historii, kultury oraz obyczajów mieszkańców Europy. Zasadniczym elementem obchodów EDJO  były występy artystyczne uczniów, podczas których zaprezentowano piosenki oraz wybrane zwroty i wyrażenia w języku obcym. Dzień zakończył się dyskoteką dla klas 4-8 z okazji Dnia Chłopaka.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.