• SUKCES NA SZCZEBLU POWIATOWYM

• Z wielką przyjemnością informujemy , że uczennica naszej szkoły Anna Karbowska (kl. VIII) zajęła III miejsce w Powiatowym Konkursie Ortograficzno-Językowym Mój Dolny Śląsk. W etapie powiatowym wzięło udział 34 uczniów z 20 szkół . Dziesięcioro otrzymało zaszczytny tytuł laureata lub wyróżnienie. Gratulujemy, cieszymy się :)

• Bądźmy Przyjaciółmi Przyrody

• 31 marca 2-23 r. uczniowie klasy 3 - Dominik, Jakub i Stanisław wzięli udział w XVI Regionalnym Konkursie Przyrodniczo - Krajoznawczym Szkół Podstawowych kl. II - III, pt. "Bądźmy Przyjaciółmi Przyrody".

• Turniej Matematyczno-Sprawnościowy

• 4 kwietnia 2023 r. w sali sportowej Zespołu  Szkolno - Przedszkolnego w Trzebieniu odbył się Gminny Turniej Matematyczno - Sprawnościowy dla klas III organizowany przez Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Bolesławcu z/s w Kruszynie. Walka była zacięta, ale w świetnej zabawie. Gratulujemy zwycięzcom!Jesteśmy dumni z naszych reprezentantów.