• Wymiana kartek świątecznych

• Jedni robią to osobiście, inni za pomocą wiadomości tekstowych, a my w tym roku starym zwyczajem, napisaliśmy kartki świąteczne w języku angielskim i niemieckim, którymi wymienili się uczniowie klas II oraz II naszej szkoły. Dodatkowo uczniowie klasy piątej ZSP w Trzebieniu wymienili się takimi pocztówkami z uczniami klasy piątej bolesławieckiej szkoły podstawowej nr 1. Nasza akcja miała na celu powrót do tradycji słania życzeń tradycyjną drogą pocztową, nawiązanie kontaktów, nowych przyjaźni z dziećmi z innych placówek oraz promocję szkoły. Dziękujemy wszystkim za udział i zaangażowanie.

• Jasełka i wigilie klasowe

• W ostatnim dniu szkoły przed Świetami odbyły sie szkolne jasełka oraz tradycyjne wigilie klasowe, podczas których społecznośc szkolna złozyła sobie tradycyjne zyczenia świąteczne, podzieliła sie opłatkiem oraz spożyła tradycjny posiłek. Wesołych Świąt dla wszytkich

• Mikołaj w szkole

• Naszą szkołe odwiedził św. Mikołaj i wszystkie dzieci duże i małe, które były grzeczne dostały prezenty. Dziekujemy Mikołajowi, jego pomocnikom z OSP Trzebien oraz uroczym pomocnicom z Rady Rodziców. Szczegolne podziekowania dla najmłodszej asystentki Mikołaja - Zuzi :)