• Gminny Konkurs Piosenki i Pieśni Patriotycznej

• 25.11.2022r.  Gminny Konkurs Piosenki i Pieśni Patriotycznej
              naszą szkołę reprezentowali:
              Natan Michułka, Nicola Rusin, Emilia Dembkowska, Emilia Zawrotniak.
              Natan Michułka zdobył I miejsce w kategorii wiekowej I-IV.

• Dzień Pluszowego Misia

• Dnia 25.11.2022 w przedszkolu grupa 3,4latków obchodziła Dzień Pluszowego Misia. To był dzień w którym maluchy mogły przynieść swojego ulubionego przyjaciela pluszowego i przedstawić go całej grupie. Wyszukanym zajęciom towarzyszyły wyjątkowe zabawy wraz z misiami w roli głównej ale i ciekawa praca plastyczna, którą przedszkolaki zabrały do domu w postaci kolejnego własnoręcznie pomalowanego misia. Zajęcia zakończyły się słodkim poczęstunkiem również w postaci żelowego misia. To był dzień pełen niespodzianek i wspaniałych przeżyć.

• Apel z okazji 11 Listopada

• Ten uroczysty dzień 11 listopada jest świętem każdego Polaka dlatego także nasza szkoła przyłączyła sie do uroczystości i dokładnie o godzinie 11.11 odspiewaliśmy hymn Polski a nastepnie uczniowie klas 3,7 i 8 przedstawili swój program artystyczny. W programie nie zabrakło wierszy, piosenek i krótkiego rysu historycznego jak Polska odzyskiwała niepodlegość.